• Ново
Официјална регистарска табличка со кристално огледало на Флорида Гејтерс од Винкрафт
zoom_in

Официјална регистарска табличка со кристално огледало на Флорида Гејтерс од Винкрафт

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Акрилните регистарски таблички со кристално огледало се плочи со целосна големина и дебели 1/4 "со прекрасни ласери чисти и огледални прецизни парчиња. Акрилните регистарски таблички со кристално огледало се плочи со целосна големина и дебели 1/4 "со прекрасни ласери чисти и прецизни парчиња прецизни парчиња. Графиките вклучуваат и целосна огледало и мешавина на печатени позадини за зачудувачки ефект . официјално лиценцирани од патриотите од Нова Англија и НФЛ.

Им се допаѓа и на купувачите..