• Ново
Засекогаш, девојки за девојчиња, врзани за врвот на предниот дел на резервоарот и сет на облека од шорцеви, 2-парчиња, големини 2T-4T
zoom_in

Засекогаш, девојки за девојчиња, врзани за врвот на предниот дел на резервоарот и сет на облека од шорцеви, 2-парчиња, големини

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Колку забавно! Овој дво-парчен сет од Forever Me ја ажурира нејзината гардероба и му дава на вашето дете девојче веќе стилизирана облека што е супер мека и лесна за носење. Со шарен резервоар и влечење шорцеви, нејзиниот симпатичен изглед е комплетен и подготвен за време на игра! Материјал : Топ : 50% памук/50% рајон; Шорцеви : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 резервоар и 1 пар шорцеви. Карактеристики на резервоарот : стил на пуловер; екипаж; без ракави; Контрастни ленти; детали за вратоврска. Карактеристики на шорцеви : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Облеката на девојчињата за мали деца поставена од засекогаш.

Им се допаѓа и на купувачите..