• Ново
Хамилтон Бич Фрешми Цитрус Соковник
zoom_in

Хамилтон Бич Фрешми Цитрус Соковник

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Имајте вкусен домашен сок со Соковник Од Цитрус Од 2 Чаши Хамилтон бич. Правењето свеж и здрав сок дома не може да биде полесно благодарение на овој соковник, едноставно притиснете го вашето овошје по избор надолу на грејачот за да имате соковник сок и со акција за автоматско превртување можете да бидете сигурни дека ќе ја добиете секоја последна капка. Можете дури и да го одвоите грејачот и да го поставите директно на врвот на вклучената карафа за сок рачно, совршено за кога ви требаат мали количини. Отстранливиот стомна, капакот, грејачите и стапчето се безбедни за миење садови за супер лесно чистење. 2 Чаша Соковник Форма : Тркалезна Боја : Црна Машина За Миење Садови Безбедни Делови 16 Мл. Карафа Автоматско Превртување 2 Големини На Грејачи. Дизајн На гнездење За Лесно Складирање. Соковник-15,4" висина, 8,2 "должина, 7,2" ширина, 4,2 килограми тежина.

Им се допаѓа и на купувачите..