• Ново
Исузу Родео Маглина Сива Металик 12оз Аеросол Спреј За Автомобил Авто Камион
zoom_in

Исузу Родео Маглина Сива Металик 12оз Аеросол Спреј За Автомобил Авто Камион

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Совршен за мали допири, карпести чипови, гребнатини или уште поголеми површини. Бојата е лесна за нанесување И брзо сушење Секој комплет содржи еден 12 мл. Може една фаза уретан боја боја палто мешани специјално за вашиот автомобил или камион. Суши Сјајна. Може да се изшкурка и полира откако ќе се исуши преку ноќ. Нашите прецизни обрасци на вентилаторот се најмазното прскање најлесно за употреба аеросолна боја На пазарот Издржлива завршница во една фаза. Нема потреба од проѕирно палто. Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот! . Надворешен Код На Боја : Т.е.-520-Исузу-Родео-НГ-ГАЛ-ОВКБ-12АС. За Автомобил или Камион : Греј.

Им се допаѓа и на купувачите..