• Ново
Sports Illustrated: Издание за капење - Постер за wallидови на Хана Дејвис, 22.375 34
zoom_in

Sports Illustrated: Издание за капење - Постер за wallидови на Хана Дејвис, 22.375 34

DEN 223.68

Износ
check Во продавницата.

Осветлете ја секоја просторија со овој Sports Illustrated : издание за капење - Хана Дејвис 15 wallиден постер. Постерите за врамени трендови се дизајнирани со висококвалитетни, повеќебојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобруваат боите за да направат смела изјава за wallидови. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни брендови и естетски дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер, па дури и возрасен, Trends International има постер што ќе го сакате. Trends International Sports Illustrated : Издание за капење - Хана Дејвис 15 wallидни постер Постери Постери имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 24,25 "x 35,75" x .75 ".

Им се допаѓа и на купувачите..