• Ново
Anavia Dream Catcher Aromatherapy Mail Diffuser Crystal Leck Essuantase Essential Oil Set - розово злато ѓердан и масло од лаванда
zoom_in

Anavia Dream Catcher Aromatherapy Mail Diffuser Crystal Leck Essuantase Essential Oil Set - розово злато ѓердан и масло од лаванда

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Овој ѓердан од дифузер на дифузер од не'рѓосувачки челик има шема на сонувачи од соништата и запишани ригистони низ целиот ѓердан од шкафот. Неодолив подарок за сите ентузијасти на ароматерапија, loversубители на накит или купувачи на празници. Овој сет за подароци за ароматерапија го олеснува секој да ги доживее придобивките од накитот на ароматерапија. Нашиот ѓердан за есенцијално масло доаѓа со стандарден кабелски ланец 22 "со затворач на јастог, шише есенцијално масло, инструкциска картичка и кутија за подароци за потпис на Анавија. на придобивките од накитот на ароматерапија. Нашиот ѓердан од дифузер на масло од не'рѓосувачки челик е убаво направен од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, специјално дизајниран со вентилирани дупки за лесно дифузија на вашето омилено есенцијално масло, парфем или арома. Секој сет на чувствувани влошки доаѓаат со 12 мулти-обоени еднократно, пеење и високо апсорбирачки синтетички влошки за полнење на чувствувано. Должина : 22 "кабелски ланец со затворач на јастог . Големина на есенцијално масло : 1/6 fl . масло од масло : Сертифицирано органско масло (органско овластено USDA). Сетот за подароци прави одличен подарок за родендени, празници, настани, целенбрации, или само затоа што . пакетот ќе вклучува : ѓердан од ароматерапија, есенцијално масло од 5 мл, торба со фланелета, 12 парчиња повеќе обоени влошки за еднократно користење и кутија за подароци. Испораки истиот или следниот работен ден!.

Им се допаѓа и на купувачите..