• Ново
Време и трајно долги ракави со висок низок пулвер опуштен пакет за џемпери
zoom_in

Време и трајно долги ракави со висок низок пулвер опуштен пакет за џемпери

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Оваа прекрасна џемпер подразбира акрилик/најлон/алпака мешавина што е ох толку мека. Неверојатни детални кабли преку џемперот и високиот низок полите додаваат посебен допир. Пар со одличен пар пакувања за да го комплетирате изгледот. Деколте на екипажот. Повлечен стил. Долги ракави на капка рамо. Ребрести плетени ленти и манжетни. Боксерски фит. Hi-lo полите. Кабел плетена ткаенина. 61% акрилик, 31% најлон, 8% алпака. Машинско миење ладно одделно или со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ниско железо доколку е потребно. Направено во Кина.

Им се допаѓа и на купувачите..