• Ново
Rizzy Home Azzura Hill Indoor Outdoor Area reg
zoom_in

Rizzy Home Azzura Hill Indoor Outdoor Area reg

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Геометриски дизајн по ваш избор на достапна боја го прави Rizzy Home Azzura Hill Indoor / Outdoor Area reg Прекрасен декоративен додаток на вашата просторија за живеење, тремот или внатрешен двор. Килимот е рачно затегнат од траен полипропилен и се нуди во опциите за избрана големина. Се препорачува професионално чистење. Достапно по ваш избор на боја. Полипропиленска конструкција. Рачно затегнат. Земја на потекло : Индија.

Им се допаѓа и на купувачите..