• Ново
Трговска марка ликовна уметност слон на дрво платно уметност од Никол Дитц, бела мат црна рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност слон на дрво платно уметност од Никол Дитц, бела мат црна рамка

DEN 620.80

Износ
check Во продавницата.

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини 11 "x 14". Никол Дитц. Формат : хоризонтална. Материјал : платно, акрилик. Големина на печатење : 8 "x 10". Печати медиум : Гикле. Подготвени да висат. Се одликува со бел и сино слон насликан на дрво. Мат дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор.

Им се допаѓа и на купувачите..