• Ново
Масовно хубрис капа на Чикаго Кабис - омилен фан
zoom_in

Масовно хубрис капа на Чикаго Кабис - омилен фан

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Покажете поддршка за вашиот MLB Chicago Cubs во стил. Омилениот вентилатор во стилот на хубрис, спортови за квалитет, подигната предна панел за вез, затворање на каишот Велкро и издржлива тешка ткаенина. Со дополнителен поп и боја, ќе се согласите вашиот тимски дух никогаш не изгледаше толку добро! Една големина одговара на повеќето на возраст од пет и повеќе години. • Подигната графичка екипа на везови на предниот панел. • Графички тим за вез на рамен вез на страничен панел. • Контрастни очни капаци. • Зашивање на бело стакло, копче и внатрешно допирање. • Појдовна лента. • ткаена етикета на задната лента. • Затворање на каишот Велкро. • Тешки материјал за држење. • Структурирана форма на МВП. • Една големина одговара на повеќето возраст од 5 и повеќе години.

Им се допаѓа и на купувачите..