• Ново
Машки на отворено перформанси најлон карго кратко
zoom_in

Машки на отворено перформанси најлон карго кратко

DEN 319.52

Износ
check Во продавницата.

На Nylon Cargo на врвови на врвови на надворешни работи на Wrangler има лесна, но сепак издржлива најлонска ткаенина. Странични џебови од карго и два џебови за заварување, еден со сигурно затворање на поштенски патенти, направете го ова кратко одлично за носење на вашите работи, а истовремено да одржувате стил. Совршен спој на удобност, функционалност и стил. Направено со квалитетот што го очекувавте од Wrangler. Машки перформанси на отворено најлон карго кратко брзо сушење ткаенина. Опуштено вклопување. Седи на природна половината. 10 "Inseam. Затворање на летање и патент. Предни џебови.

Им се допаѓа и на купувачите..