• Ново
Полицијата Мини Трапер
zoom_in

Полицијата Мини Трапер

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

4207 сс шема. 3.5" затворено. Нерѓосувачки клип и шпионски сечила. Сина мазна синтетичка рачка. Никел сребрена потпора(и). Инлеј штит. Карактеристики на сечилото на клипот " За Заштита и Сервирање " офорт во боја. Мазна рачка со Бели Полициски уметнички дела. Подарок калај Со Американската Полиција " За Заштита и Служење " уметнички дела на капакот. Кутија. Полицијата Мини Трапер.

Им се допаѓа и на купувачите..