• Ново
UN27D4000NM, UN32D4000ND, UN32D4000NM, UN32D Компатибилен AC Кабел За Напојување-6ft
zoom_in

UN27D4000NM, UN32D4000ND, UN32D4000NM, UN32D Компатибилен AC Кабел За Напојување-6ft

DEN 159.84

Износ
check Во продавницата.

Користете го овој кабел како кабел за замена за лаптопи, Видеорекордери и многу други неполаризирани уреди. На 2-слот Не-Поларизирани женски конектор приклучоци директно во вашиот уред, додека машки конектор 2-Пролонг приклучоци во било кој американски стандарден штекер. Не-поларизирани со слика-8, 2-пински приклучок. Служи како кабел за замена за лаптопи, Видеорекордери и многу други неполаризирани уреди. Машкиот конектор се приклучува во стандарден американски штекер, додека женскиот конектор се приклучува директно во уредот.

Им се допаѓа и на купувачите..