• Ново
Летни Обични Резервоари За Жени Цветни Квадратни Вратот Избрзани Скриј Стомак Без Ракави Туника Врвови За Носење Со Хеланки
zoom_in

Летни Обични Резервоари За Жени Цветни Квадратни Вратот Избрзани Скриј Стомак Без Ракави Туника Врвови За Носење Со Хеланки

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90-95см/35.43-37.40 "Должина : 70см/27.56" Материјал : Женските Врвови се Направени со Висококвалитетна Ткаенина, Супер Мека и Удобна За Вашата Кожа, Не Проѕирна, Удобна За Носење и Лесно Може да се Облечат Нагоре или Надолу. ●Модни Карактеристики : ракав со ливчиња, краток ракав и Класичен Квадратен Врат, v дизајнот на вратот на екипажот на вратот може да додаде допир на елеганција. Лабавото вклопување ве прави да го носите цел ден удобно и опуштено. Толку разноврсна : Носењето на оваа секојдневна кошула може да ја прикаже вашата професионалност и СОВРШЕНО да одите на плажа како врв или да ја облечете за ноќно излегување или да ја носите лежерно во секојдневниот живот, што и да одберете. Натпревар : блузата пролет лето е одлична за да бидете облечени за бизнис со панталони од костум или фармерки, хеланки за да создадете секојдневен изглед. Тоа е задолжително да се спари со цветни здолништа на одмор. Внимание : машина Или рачно перење со ладна вода, сушење на воздух. За првото перење, се препорачува да се мие одделно. Ако имате било какви други прашања, ве молиме слободно контактирајте не.

Им се допаѓа и на купувачите..