• Ново
Свежина Загарантирана Пилешка Енчилада Оброк, Семејна Големина, оз
zoom_in

Свежина Загарантирана Пилешка Енчилада Оброк, Семејна Големина, оз

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Загарантираната Свежина Топлина едноставно отстранете го капакот, ставете го во микробранова печка и загрејте за да уживате во домашно зготвен оброк за само три минути. Уживајте во вкусен оброк Со одличен вкус На Свежина Загарантирана Топлина И Јадете Пилешки Енчилади Со Семејна Големина.Загарантираната свежина ви обезбедува на вас и на вашето семејство висококвалитетна свежа храна која ви заштедува време и пари, од кои многу се готват свежи или подготвени во продавниците. Практични решенија со додадена вредност во Секоја Загарантирана ставка За Свежина. Свежина Загарантирана Топлина & Јадете Пилешки Енчилади, Семејна Големина, 33 мл : Вкусни пилешки енчилади прелиени со традиционален сос од енчилада. Подготвен за загревање и јадење - само отстранете го капакот и ставете го во микробранова печка за . Микробранова-безбедно послужавник. Семеен дел.

Им се допаѓа и на купувачите..