• Ново
Облоги Женски Астронаут Костим - Големина Голем
zoom_in

Облоги Женски Астронаут Костим - Големина Голем

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Белиот истегнувачки комбинезон со преден патент со акценти на патент на колкот доаѓа со пар врвови за подигање на истегнување и црн прилагодлив појас со ремен. Упатства за нега : Рачно измијте ја ладната вода со благ сапун. Падне сува ниска. За најдобри резултати висат или лежат рамно за да се исушат. 100% Полиестер. Удобно и формално поставување. Одлично за забави со костими.

Им се допаѓа и на купувачите..