• Ново
Madden Girlsенски женски prance-fa fau крзно наречен затнување
zoom_in

Madden Girlsенски женски prance-fa fau крзно наречен затнување

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

Madden Girl „Prance-F“ е ваш моден затнување. Лизгајте во ова ладно крзно обложен и се чувствувате пријатно во секој чекор што ќе го направите. Лизгајте на затнувањето. Удобно стапало. Мека ласта за крзно. Модерен бивол карирал.

Им се допаѓа и на купувачите..