• Ново
Cellet TPU PC Proguard Case со гроздобер американско знаме за Apple iPhone 6 6s
zoom_in

Cellet TPU PC Proguard Case со гроздобер американско знаме за Apple iPhone 6 6s

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Заштитете го вашиот Apple i Phone 6 со случајот Cellet Proguard. Направено од тешка пластика назад со гумен раб за подобар зафат. Овој траен тенок случај на ПУ обезбедува одлична заштита од гребнатини, вдлабнатини и други козметички несовршености. Додадете малку талент во вашиот телефонски случај со прикачување на телефонски шарм на долниот десен дел од случајот. Случајот има непречено, удобно чувство и сите копчиња, контроли и пристаништа за конектор се лесно достапни. (Оваа ставка има едногодишна гаранција. Посетете ја веб-страницата на Cellet за дополнителни информации за гаранцијата.) Cellet TPU/PC Proguard Case со гроздобер американско знаме за Apple i Phone 6/6s : Обичај изграден за Apple i Phone 6. Прикачете го вашиот личен телефонски шарм на дното десно од случајот. Овозможува супериорна заштита од гребнатини, вдлабнатини и други козметички несовршености. Лесна инсталација - само прилепете и исклучете. Сите копчиња, контроли и пристаништа за конектор се лесно достапни.

Им се допаѓа и на купувачите..