• Ново
Николс ламба за маса во форма на песочен часовник, вклучена сијалица
zoom_in

Николс ламба за маса во форма на песочен часовник, вклучена сијалица

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Зрна светлина. Обликот на песочен часовник создава елегантен изглед за табелата за акцент на вашата дневна соба. Издолжена бела сенка каскади до црна и античка бронзена база, дизајнирајќи елегантно парче акцент за да ја украсите вашата странична маса. Со модерен сјај во средниот век, оваа елегантна ламба за изјава го надополнува вашиот дом. Табела за ламба. Вклучи, поврзи. Потребна е сијалица Е-26.

Им се допаѓа и на купувачите..