• Ново
Едноставно Дејзи геометриски во темно зелена торба за перење алишта
zoom_in

Едноставно Дејзи геометриски во темно зелена торба за перење алишта

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Пополнете го вашиот изглед со геометриска торба за перење од нашата колекција на сублин. Boundе го обожавате забавното и светло вибрации на оваа торба за перење алишта со цврста лента! Било кој од шарените геометриски дизајни од оваа колекција ќе обезбеди совршен акцент на вашето лето. Едноставно Дејзи Геометриски 18 x 29 инчи темно зелена торба за перење : лесна и силна полиестерска торба. Врв на врвот. Памук за памучни ремени за рамо. Двојно еднострано печатење,.

Им се допаѓа и на купувачите..