• Ново
Гејмврајт Собори Ги Блоковите
zoom_in

Гејмврајт Собори Ги Блоковите

DEN 799.84

Износ
check Во продавницата.

Собери ги..собори ги! Тоа е игра на ѕид до ѕид забава! Трка за изградба на една од петте структури со усогласување на моделите на вашите блокови. Потоа користете ја борбената матрица за да ги соборите круните на противникот! Гејмврајт Исфрлете Ги Блоковите Препорачана Возраст : 8 Години. Препорачана Возраст : 8 Години. Гушење Опасност Играчка Содржи Мермер : Не. Опасност Од Гушење Мали Делови : Не. Гушење Опасност Играчка Е Мала Топка : Не. Гушење Опасност Играчка Содржи Мала Топка : Не. Опасност Од Гушење : Не. Гушење Опасност Играчка Е Мермер : Не. Гушење Опасност Балон : Не. Гушење Опасност Играчка Е Мермер : Не.

Им се допаѓа и на купувачите..