• Ново
Обновен Google Pixel XL 64GB Отклучен GSM 4G LTE Android Телефон w 12.2 ПРАТЕНИК Задна И Двојна 8mp Предна Камера - Само Црна
zoom_in

Обновен Google Pixel XL 64GB Отклучен GSM 4G LTE Android Телефон w 12.2 ПРАТЕНИК Задна И Двојна 8mp Предна Камера - Само Црна

DEN 3198.72

Износ
check Во продавницата.

Се што сакате вашиот телефон може да направи постои нов начин да го снимите вашиот свет, а тоа е со новата камера на Google pixel 3 XL. Изберете совршен момент Со Врвен Удар автоматски ги препорачува најдобрите слики, каде што никој не трепка и сѐ изгледа како што треба. Двојните камери Со пиксели 3 XLs, предни камери ви овозможуваат да правите групни селфи фотографии додека Со Google Lens само ја насочувате камерата за да најдете производи преку интернет, да идентификувате знаменитости, растенија и животни, да додавате настани во вашиот календар и многу повеќе. Со Фотографиите На Google имате бесплатно, неограничено онлајн складирање за сите ваши оригинални квалитетни фотографии и 4k Видеа. Google дизајнираше подобра батерија за работите што се важни и со адаптивната батерија Pixel 3 XLs, го учи вашето однесување со текот на времето и ја ограничува батеријата за апликациите што ги користите поретко. Одете напред И Натерајте Го Гугл Да Го Стори Тоа Поставувајте прашања, пуштајте музика, контролирајте го вашиот дом и многу повеќе. Само стиснете го Вашиот Пиксел или кажете, Goo Гугл. За да ги заштитите вашите податоци, Титан М е безбедносен чип изграден прилагодено за пиксел 3 помагајќи да се обезбедат вашите лозинки и оперативен систем. 6,3-инчен P-OLED Капацитивен Екран На Допир, 1440 x 2960 пиксели-18 : 5 : 9 сооднос Со Корнинг Горила Стакло 5. Внатрешна Меморија : 64 GB, 4 GB RAM МЕМОРИЈА. 12,2 МП Камера со отвор f/1,8, ДВОЕН ПИКСЕЛ PDAF, 28mm (Широк) ОБЈЕКТИВ NFC : Да; GPS : А-GPS, ГЛОНАСС, BDS, ГАЛИЛЕО. Неотстранлив 3430 мах Литиум Полимер Капацитет. Димензии : 6.22 х 3.02 х 0.31 инчи, Тежина : 6.49 мл.

Им се допаѓа и на купувачите..