• Ново
Дизни Наоѓање Немо Дори Качулка Дремка Торба, Секој
zoom_in

Дизни Наоѓање Немо Дори Качулка Дремка Торба, Секој

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Вашето малечко може да има забавна и возбудлива забава за спиење со Овој Дори Дремка со Качулка. Оваа торба за спиење инспирирана Од Дизни содржи шарени графики На Дори Од Филмот На Дизни, Наоѓајќи Ја Дори. Светлите и забавни бои се совршени за уживање на вашето малечко. Дори Дремката со Качулка е совршена за забави во дремка или забава со пријателите. Дремката со качулка е мека и кадифен со пристап до патент. Овој сон може да се пере во машина за лесна нега. По една ноќ на забава во сон, може да биде неуредно со вашето малечко и нивните пријатели! Погледнете ја етикетата за нега прикачена за лесните упатства. Карактеристики светла Наоѓање немо дизајни. Совршен за патување или домашни активности . Големина : 54 "х 30" инчи. Материјал : 100% полиестер. Машина за перење за лесна нега.

Им се допаѓа и на купувачите..