• Ново
Осветлување Амхерст 1-Лесен Приврзок-6W во
zoom_in

Осветлување Амхерст 1-Лесен Приврзок-6W во

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

За Е. Л. К. Осветлувањево 1983 Година, Адолфbенштајн, Џонатан Леско и Расел Кинг ја комбинираа својата експертиза за осветлување за да формираат Е.Л. К. Осветлување Ад. Од почетокот на компанијата во источна Пенсилванија, таа стана светски лидер со производствени капацитети и изложбени салони во САД и во странство. Наградуваните дизајни и најсовременото инженерство го даваат своето осветлување извонреден квалитет и вредност и го направија Е.Л. К. избор на такви реномирани места како Историските Кралски Палати На Англија и Имотите На Џорџ Вандербилт Билтмор. Без разлика дали е уникатен сопствен дизајн или една од нивните дизајнерски линии, сите производи се поддржани од високо обучени тимови за технички и услуги на клиентите. Посветеноста за обезбедување супериорни производи за осветлување со неспоредливо задоволство на клиентите останува во срцето на семејната традиција На Е.Л. К. Приврзок светлина. Антички бронзен финиш и тапан стакло. Потребна е една средна основна сијалица од 60 вати (не е вклучена). Вкупни димензии : 6 W x 9 H инчи.

Им се допаѓа и на купувачите..