• Ново
Maidenform Flexees Felesенски Fit Sense Sense All-in-One обликувајќи го Bodybriefer Style FLS075
zoom_in

Maidenform Flexees Felesенски Fit Sense Sense All-in-One обликувајќи го Bodybriefer Style FLS075

DEN 351.84

Износ
check Во продавницата.

Воведување на следната еволуција во обликувањето, ултра фирмата, контрола на скулптури во ултра лесна ткаенина! Maidenform Flexees Lycra Fitsense Body Suit има иновативна печатена апликација Lycraâ која е четкана на ткаенината и ви дава лесна, насочена контрола што треба да ја погледнете и да се чувствувате најдобро. Скулптури, ултра цврста контрола. Висока содржина на ликра се вклопуваат во форма на ткаенина со течна ликра за насочена контрола . сеопфатната технологија за ладење на удобност помага да се одржи ладно и удобно . чашите со целосна покриеност на пената обезбедуваат скромност и поддршка без додавање на димензија . целосно прилагодливи, конвертибилни ленти за удобност и прилагодено вклопување . памук наречен кука-и-очи gusset за погодност . Материјал : Чаша-76,00% најлон, 24,00% спандекс. Тело - 72,00% најлон, 28,00% спандекс. Поставена обвивка - 95,00% памук, 5,00% спандекс.

Им се допаѓа и на купувачите..