• Ново
С. Поло Асн. Женска Оксфордска Кошула
zoom_in

С. Поло Асн. Женска Оксфордска Кошула

DEN 227.52

Износ
check Во продавницата.

Мало, извезено лого на градите додава спортски и сладок елемент Во Американскиот Поло Асн. Женска Оксфордска Кошула. Лесна за носење, оваа кошула со копчиња ќе стане главен во вашиот плакар и лесна за посегнување повторно и повторно. Карактеристиките вклучуваат, копче надолу напред, ролна јазиче ракави и новина бод детали. Спарете го со вашите омилени слаби фармерки за целосен изглед. Материјал : 68% Памук/29% Полиестер/3% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Тенок. Деколте : Јака. Затворање : затворање На Предното копче. Ракави : Долго. Карактеристики : Лого вез на градите; лесен дизајн. Женска Кошула Од Оксфорд Од Поло Асн.

Им се допаѓа и на купувачите..