• Ново
Уметност Алтернативи Уметност И Занает Случај, 17
zoom_in

Уметност Алтернативи Уметност И Занает Случај, 17

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Уметност Алтернативи Уметност И Занает Случај, 17 " оваа проѕирна Уметност Алтернативи уметност и занает случај е совршен за безбедно складирање, организирање и транспорт на бои, четки, алатки и разни уметнички материјали. Јасната конструкција овозможува лесна видливост на залихите, а обликуваната рачка е лесна за држење што го прави транспортот удобен. Користете ги за да го организирате вашиот простор! Црните лизгачки спојки се заклучуваат, Издржлива пластична конструкција, Отпорни на Удари.

Им се допаѓа и на купувачите..