• Ново
Валтера Пф Замена Туш Главата Прирабница И Рака-1 2 Хром
zoom_in

Валтера Пф Замена Туш Главата Прирабница И Рака-1 2 Хром

DEN 1279.84

Износ
check Во продавницата.

Феникс Славини, поделба На Валтера Производи, е лидер во дизајнирање на славини ЗА Р.в., произведени дома, и морски пазари за повеќе од 35 години. Сите производи се 100% фабрички тестирани, имаат Заварени Заварени Без олово Дурапро или месинг долни тела и имаат доживотна гаранција. Заменува прирабница и 1/2 " рака За феникс туш глави. Пластична конструкција. Боја : Хром. Феникс дел број : 9-60-10/8С.

Им се допаѓа и на купувачите..