• Ново
Луцид Ево гел меморија за пена хибриден душек кралица
zoom_in

Луцид Ево гел меморија за пена хибриден душек кралица

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

За поддршка и ладна, удобност во согласност со телото, изберете го хибридниот душек на меморија за меморија на гел EVO. Овој хибриден душек со средна удобност има слој на гел-инфузионирана мемориска пена што ја распаѓа топлината. Индивидуално завиткани, 13,5 мерачки челични калеми нудат поддршка. Овој хибриден душек доаѓа по ваш избор на достапни големини. За да ги намалите вашите такси за испорака и да понудите лесен начин да го добиете преку вашата врата, овој душек доаѓа цврсто компресиран. Нашиот хибрид комбинира калеми и мемориска пена за оптимална удобност и поддршка. На врвот со 2 инчи гел-инфузионирана мемориска пена за да се расипе топлината. 6 инчи индивидуално завиткани челични калеми изолираат движење за непрекинат сон. Еден елегантен дизајн на покривка од два тона ткаенина го завршува изгледот и чувството на вашиот мастер пакет. Обезбедува предност на традиционалниот пролетен душек со контурирање на удобноста на мемориската пена.

Им се допаѓа и на купувачите..