• Ново
Трговска марка ликовна уметност Златен храм платно уметност од Филип Хугонард, бел мат, сребрена рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Златен храм платно уметност од Филип Хугонард, бел мат, сребрена рамка

DEN 479.84

Износ
check Во продавницата.

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Златен храм“ платно уметност од Филип Хугонард, бел мат, сребрена рамка : Уметник : Филип Хугонард. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Им се допаѓа и на купувачите..