• Ново
Crocs на работа уникатен затнување отпорен на бистро лисја
zoom_in

Crocs на работа уникатен затнување отпорен на бистро лисја

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Изберете ја вашата кулинарска инспирација и послужете со сериозна удобност со овие бистро -затнувања. Дизајнирани со услуга за храна, гостопримство и здравствени работници во умот, тие се доволно лесни и доволно поддржувачи за да ве одведат дури и во најдолгите смени. Crocs заклучување отпорни на лизгачки шари, дополнителна заштита на прстите и најразлични графики се собраа за да ви помогнат да послужите најдобро. Crocs на работа : Запушени дизајнирани со услуга за храна, гостопримство и здравствени работници во умот, правејќи одлични чевли за медицински сестри или чевли за готвачи . тие се доволно лесни и доволно поддржувачи за да ве одведат дури и низ најдолгите смени . лесни за чистење : Crocs Bistro Clogs се целосно обликувани и лесни за чистење со само користење сапун и вода и овозможуваат брзо суво . кујнски чевли отпорни на лизгање за мажи и жени : патеките за отпорни на заклучување на крокодите се соединуваат за да ви помогнат да ги сервирате најдобрите чевли што не се лизгаат за Womenените и мажите . Приложена дизајн на пети : Овие затнувања нудат затворен дизајн на пети и подебела метатарзална област за да ви помогне да ги заштитите нозете од излевање. Контурираните стапала ги прават најудобните чевли за жени и мажи . Сертифицирани удобни чевли : Крокс кои се целосно тестирани ASTM F2913-11, CE сертифицирани. Запознава или надминува EN ISO 20347 : 2012, OB, SRC . Удобно и секојдневно : Бистро чевли од Crocs се направени од квалитетни гумени материјали кои обезбедуваат години на употреба без предвремено абење. Со тркалезна пети и гума, нозете нема да бидат ограничени и да се чувствуваат опуштени. Чевлите од крокоди дефинитивно ќе станат ваш нов омилен во секое време чевли за секоја приклучок. Материјал за ткаенини : 100% термопластичен (ЕВА).

Им се допаѓа и на купувачите..