• Ново
ЕХ сензор за положба на коленестото вратило
zoom_in

ЕХ сензор за положба на коленестото вратило

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Сензорот за позиција на коленестото вратило NGK изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме сензор за позиција на коленестото вратило на моторот за буквално секој автомобил на патот денес. Сензорот за позиција на коленестото вратило NGK е достапен за употреба на патишта и надвор од употреба и се дизајнирани за сите временски услови. NGK EH0327 Сензор за позиција на коленестото вратило на моторот.

Им се допаѓа и на купувачите..