• Ново
1,5 Прилагодливи простории за делење на простории и сет на штекер - какао
zoom_in

1,5 Прилагодливи простории за делење на простории и сет на штекер - какао

DEN 658.56

Износ
check Во продавницата.

Создадете своја партиција во просторија со овој прилагодлив сет на шипка и штекер. Безбедно монтирање на брави со телескопски шипки на место во лесни за поставување приклучоци. Овој сет на шипка е изработен од траен челик. Вклучува 2 затворени приклучоци и телескопска шипка. Приклучоците измерат 3 "x 3" x 0,875 ". Приклучоците се вклопуваат во шипки со дијаметар од 1,5".

Им се допаѓа и на купувачите..