• Ново
Едноставно маргаритка 24 17 кадифен микрофибер жолт плажа погон за бања
zoom_in

Едноставно маргаритка 24 17 кадифен микрофибер жолт плажа погон за бања

DEN 159.84

Износ
check Во продавницата.

Сурфање нагоре! Доведете ја радоста на летото во вашиот дом со едноставно Daisy 24 "x 17 " жолто плажа погон за бања од нашата колекција на сурфање, песок и море. Вашиот декор за бања ќе биде оживеан со светлата и среќна вибрација на овој матка за бања! Овој кадифен и абсорбента микрофибер Bathmat има перница од пена и поддршка за не лизгање за удобност и безбедност, како што излегувате од бањата или тушот. Кога е време за освежување, тоа е погодно машинско перење. Две опции за големина, 34 "x21 " и 24 "x17 ", се достапни за да се вклопат убаво во која било големина бања. Со оваа колекција на дизајни, продолжете ја релаксацијата на летниот одмор во текот на вашиот украс во текот на целата година. Микрофибер од кадифен пена. Живописна боја. Поддршка за лизгање. Машина за перење.

Им се допаѓа и на купувачите..