• Ново
Про ПЕТ: Антибактериски дедодизирачки шампон со мирис на јаболка, Флорида Оз
zoom_in

Про ПЕТ: Антибактериски дедодизирачки шампон со мирис на јаболка, Флорида Оз

DEN 130.88

Износ
check Во продавницата.

Содржи природни антибактериски агенси, вклучително и камилица и комфор за уништување на миризли од миленичиња. Шампоните Pro-Pet 4in1 се научно формулирани со нашиот ексклузивен комплекс на хидракоат за да се обезбеди крајна грижа за чешлање на миленичиња. Исчистете, дезодоризирајте, условете и да се разоткриеме - сите во едно шише! Единствени соединенија за чистење и климатизација работат заедно за максимална ефективност, оставајќи го палтото на вашето домашно милениче здраво и сјајно . Формула факти - Антибактериска формула со екстра дебели : специјално формулирани за да помогнат во елиминирање на мирисите на миленичиња. Екстракти од ботаничко масло : Засилени со природни масла, вклучително и алое вера за да ја условат кожата и да го заштитат палтото на вашето домашно милениче. Долготрајниот мирис : Мирисот на зелено јаболко остава палто мириса чисто и свежо.

Им се допаѓа и на купувачите..