• Ново
Слушалки за над уво со колекцијата Мекбет
zoom_in

Слушалки за над уво со колекцијата Мекбет

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Слушалките за колекција на Macbeth, стерео, мини-телефон (3,5 mm), жичен, над-глава, бинаурална, слушалки за прекумерна уво со колекцијата Macbeth, се поврзуваат со вашите уреди преку кабел за да обезбедат квалитет на сигнал без загриженост додека слушате. Запуштете се во квалитетен режим на стерео звук. Остриот изглед на над-глава ви овозможува удобно вклопување.

Им се допаѓа и на купувачите..