• Ново
Лесни улични чизми од Франконија
zoom_in

Лесни улични чизми од Франконија

DEN 799.84

Износ
check Во продавницата.

Франконија по лесен уличен бут -подигање има детални детали и украси на ленти за глуждот и украси што се во тренд. Дизајнирано на блок -потпетица од надворешната страна што е и лесна и флексибилна. Целосна должина во патент и густ за лесно вклучување/исклучување. 2,25 инчи блок -потпетица. Лесна надворешна плоча. Модерна украс со прицврстување. Наредена блок -потпетица. Подготвена влошка. Целосна должина во патент со џуџе за лесно вклучување/исклучување.

Им се допаѓа и на купувачите..