• Ново
Време на одмор снегулки со канап
zoom_in

Време на одмор снегулки со канап

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Време на одмор станете креативни со вашиот стил на подароци оваа празнична сезона со малата кутија со канап. Ова се одликува со чудесни низ сите бели снегулки во печатено идискосно тло и капа на нане со црна боја.

Им се допаѓа и на купувачите..