• Ново
Тојела Слика-Во-мајка Торба Четири-парче Ткаени Мечка Дама Чанта Европски И Американски Мода Едно Рамо Гласник Торба Браун
zoom_in

Тојела Слика-Во-мајка Торба Четири-парче Ткаени Мечка Дама Чанта Европски И Американски Мода Едно Рамо Гласник Торба Браун

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Информации за производот : текстура На Ткаенина : Текстура на Пулинирање : облик на полиестербаг : метод на отворање на хоризонтален квадрат : патентпопуларни елементи : внатрешна структура на вреќата за ткаење : џеб со патент, џеб за мобилен телефон број на коренот на ременот : единечни делови за носење : мека торба за ракување тип : внатрешен џеб за крпеница : црвена, сина, црна, беж, кафеава листа за пакување : торба за Вкрстено Тело* 4 тојела слика-Во-мајка торба четири-парче ткаени мечка дама чанта европската и американската мода едно рамо гласник торба браун.

Им се допаѓа и на купувачите..