• Ново
Без граници на глуждот на глуждот на јуниорите, 3-пакувања
zoom_in

Без граници на глуждот на глуждот на јуниорите, 3-пакувања

DEN 799.68

Износ
check Во продавницата.

Измешајте и совпаѓајте и создадете изглед што е сè свое без три пакувања на хеланки. Трендовски должина на глуждот изгледа одлично и со потпетици и со станови и под сите ваши омилени врвови. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. 3-пакет вклучува : 3 пара хеланки. Мидриз; тенок вклопува низ колковите и бутовите; Слаба нога. Повлечете стајлинг. 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Хелеги на глуждот 3-пакувања за јуниори од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..