• Ново
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
zoom_in

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

DEN 1577.60

Износ
check Во продавницата.

Лажици, силни. Одлично за секојдневна употреба и за специјални активности. Загарантирано е задоволството. Овој производ ги надминува стандардите за квалитет за пластични плочи, чинии и прибор за јадење и е целосно загарантиран за да обезбеди најдобри перформанси во својата категорија. Тел : 787-793-6900. Обидете се со други убави производи на секоја вечера целосна линија на квалитетни плочи, чинии и прибор за јадење. Направено во Кина.

Им се допаѓа и на купувачите..