• Ново
Чудо на нација девојки со долги ракави солидни и печатени маици, 2-пакувања, 4- & плус
zoom_in

Чудо на нација девојки со долги ракави солидни и печатени маици, 2-пакувања, 4- & плус

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Совршено за положување! Зачувајте ги маиците со долг ракав од Wonder Nation. Оваа симпатична 2-пакет ја одржува покриена во удобност со забавна мешавина на цврсти бои и отпечатоци до мешавина и натпревар за секојдневен стил. Продаден исклучиво на. 2-пакет вклучува : 2 манжетни со долги ракави; 1 печатење и 1 цврсто. Враќаниот врат на екипажот. Долги ракави. Докажано дете тешко : направено во памук за дишење за целодневна удобност . Достапно во најразлични забавни отпечатоци и цврсти бои. 60% памук 40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. 2 пакувања печати и цврсти маици со долг ракав за девојчиња од Wonder Nation.

Им се допаѓа и на купувачите..