• Ново
Црвена лисица Рамка за печатење во сликарство
zoom_in

Црвена лисица Рамка за печатење во сликарство

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики : -Ирити подготвени да висат. -Рарт од Шајна Пич. -Пококува сертификат за автентичност. -Професионално врамени и монтирани. -Наптерот на квалитетот giclee на архивата хартија со висока резолуција. Предмет : -илдлиран. Пол : -нетрална. Стил : -Кицата уметност. Боја : -Маликолор. Временски период : -образно. Средна : -икула печатена. Уметник : -shayna Pitch. Тип на производ : -Отпечаток на сликарство. Примарен уметнички материјал : -Папар. Големина 12 "H x 18 " W x 1,5 "d - големина : -small 18 " - 24 ". Димензии : големина 12 " h x 18 "w x 1.5 " d - целокупна висина - горе до дното : -12 ". Големина 12 " H x 18 "W x 1.5 " d - целокупна ширина - страна на страна : -18 ". Големина 12 " H x 18 "W x 1.5 " Г - целосна длабочина - предна до грб : -1.5 ". Големина 12 " H x 18 "W x 1,5 " D - целосна тежина на производот : -5 bs. Карактеристиките на MAAX4795 пристигнуваат подготвени да висат. Уметнички дела од Шајна Пит. Вклучува сертификат за автентичност. Професионално врамени и монтирани. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. Предмет : Дивиот свет. Пол : Неутрален. Стил : Децата е уметност. Боја : повеќебојно. Временски период : современ. Среден : Giclee Printed. Уметник : Шајна Пит. Тип на производ : Печатење на сликарство. Примарен уметнички материјал : хартија. Големина (12 "H x 18" W x 1,5 "D) : Мал 18" -24 ". Големина (16" H x 24 "W x 1.5" D) : мали 18 "-24". Големина (20 "H x 30" W x 1,5 "D) : Среден 25" -32 ". Големина (24" H x 36 "W x 1.5" D) : Голем 33 "-40". Големина (30 "H x 45" W x 1,5 "D) : преголем 41" и погоре. Големина (40 "H x 60" W x 1,5 "D) : преголем 41" и погоре. Димензии Големина 12 "H x 18" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 12". Севкупна ширина - страна на страна : 18 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 16 "H x 24" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 16". Севкупна ширина - страна на страна : 24 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 20 "H x 30" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 20". Севкупна ширина - страна на страна : 30 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 7 фунти. Големина 24 "H x 36" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 24". Севкупна ширина - од страна на страна : 36 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 8 фунти. Големина 30 "H x 45" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 30". Севкупна ширина - од страна на страна : 45 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 9 фунти. Големина 40 "H x 60" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 40". Севкупна ширина - страна на страна : 60 ​​". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 12 фунти.

Им се допаѓа и на купувачите..