• Ново
Докерс Машки тенок фит паметен технолошки панталони за панталони со панталони
zoom_in

Докерс Машки тенок фит паметен технолошки панталони за панталони со панталони

DEN 399.84

Износ
check Во продавницата.

Инженерски со нашата ткаенина Smart 360 Tech ™, нудејќи технологија за истегнување на ниво на перформанси и влага. Ова вклопување е исправено и опуштено, никогаш не меки. Направено со Repreve®, полиестерско влакно извори од шишиња со рециклирана вода. Флекс комфорна лента.

Им се допаѓа и на купувачите..