• Ново
Едноставно Daisy 5 'тркалезна еукалиптус животинска лента пролет Chenille затворен килим на отворено
zoom_in

Едноставно Daisy 5 'тркалезна еукалиптус животинска лента пролет Chenille затворен килим на отворено

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Разубавете го вашиот дом со едноставно Daisy 5 'Round Eucalyptus животински ленти за внатрешни/надворешни килими од нашата колекција Флора и Фауна. Секој ќе воодушеви во просторот што го дефинира дизајнот донесена на вашиот трем, внатрешен двор, кујна или бања по оваа област килим. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база со отпорна на лизгање, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во кој било простор во затворен или отворен простор. За да се исчисти, користете благ сапун и лежете рамно за да се исуши. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Суво чисто/место чисто.

Им се допаѓа и на купувачите..