• Ново
Машки Национални Паркови Ханес Спакувај Го Во, Тоа Надвор Краток Ракав Графички Маичка
zoom_in

Машки Национални Паркови Ханес Спакувај Го Во, Тоа Надвор Краток Ракав Графички Маичка

DEN 265.28

Износ
check Во продавницата.

Живејте го животот во земјата на чудата На Националните Паркови, со кошулата што одговара на вашата благодарност за кампување. Оваа маичка, со текстот "Спакувај Ја, Спакувај ја", сигурно ќе им каже на сите колку сакате да одите на овие национални дестинации и да уживате во викендот на отворено. Додека го правите тоа, помогнете во помошта за зачувување на Овие Национални богатства. Со купување на оваа прекрасна графичка маичка Од Колекцијата На Националниот Парк Ханес, соработувате со фондацијата Национални Паркови во нивната потрага да ја зачуваат убавината на овие национални паркови. Од Јелоустоун До Јосемит, Глечер До Голден Гејт, Акадија до Еверглејдс, помагаат да се зачуваат и заштитат нашите паркови за идните генерации со купување на оваа графичка маица. Брендовите на Ханес се горди што се партнер на Фондацијата Национални Паркови, официјалната добротворна организација На националните паркови На Америка, за поддршка на најценетите места во Америка. ЦЕЛОДНЕВНА УДОБНОСТ : оваа современа маичка Ханес е направена од 100% памук со прстен и е супер мека и удобна. Рок вашиот омилен Национален Парк, Јелоустоун, во оваа прекрасна ханес мета. Современото вклопување со потенок крој резултира со малку помодерен стил. ИЗДРЖЛИВ : Направен Со потпис ханес квалитет што го очекувате, оваа маичка За Национални Паркови сигурно ќе трае долго. Одликувајќи се со квалитетен екран печатена графика на вашиот омилен Национален Парк, Јелоустоун, оваа маичка сигурно ќе стане главна гардероба во годините што доаѓаат. ОПСЕГ на ГОЛЕМИНА : Оваа маичка На Националните Паркови Ханес е достапна во речиси секоја големина, од С до 3 XL. Ова осигурува дека може правилно да се вклопи за сите љубители на природата, пешачењето, активностите на отворено и прави одличен подарок за секого!.

Им се допаѓа и на купувачите..