• Ново
Shop4Ever женски германски Овчар Тенок Фит V-Вратот Маица XX-Големи Спортски Сиви
zoom_in

Shop4Ever женски германски Овчар Тенок Фит V-Вратот Маица XX-Големи Спортски Сиви

DEN 255.20

Износ
check Во продавницата.

Ексклузивна продавница 4евер бренд новина кошули дизајнирани и печатени во Сад. Изработен од материјал за мешавина од памук со удобно, витко вклопување. Дизајнот може да изгледа помал на поголеми димензии. Препорачуваме да се мие внатре со ладна вода. Широк спектар на бои и стилови на располагање. Shop4 Ever Женски V-Вратот, дизајниран и печатени во САД. Удобна, памучна мешавина,женски тенок вграден резервоар. Препорачуваме да нарачате големина нагоре. Загарантирано задоволство на клиентите!.

Им се допаѓа и на купувачите..