• Ново
Греј Комплетен Комплет Неопренови Прилагодени Капаци За Седишта за-Хонда Спогодба Л
zoom_in

Греј Комплетен Комплет Неопренови Прилагодени Капаци За Седишта за-Хонда Спогодба Л

DEN 691.04

Износ
check Во продавницата.

Договорот Од Хонда е познат по тоа што е сигурен, елегантен и целокупен кул автомобил за возење. Сега, ние сме тука да помогнеме да се заштити внатрешноста на вашето возило со нашите прилагодени навлаки за седишта. Ве опремивме со водоотпорни неопренови и неосупремни ткаенини за борба против сите нереди што ќе ви се појават. Покрај тоа, иновативните дизајни овозможуваат користење на сите ваши контроли на седиштата и нудат дополнително складирање со задни џебови на седиштата на кофата. Пакетот вклучува : 2 капаци за седишта со долна задна кофа, 1 капак на задното задно седиште, 5 одделни капаци за потпирачи за глава, капак на конзолата. Популарниот цврст материјал од неопренови е издржлив, мек на допир и водоотпорен. Неосупремната ткаенина е отпорна на вода, лесна и поддржана со пена за перница за дополнителна удобност. Прецизно сечење и прилагодено прилагодено на спецификациите на вашата Хонда за совршено вклопување. Навлаки за кофи изработени од издржлива еластична ткаенина со задни џебови за лесно складирање. Собрани во САД!.

Им се допаѓа и на купувачите..