• Ново
Беззабен Луксузен Костим За Мали Деца
zoom_in

Беззабен Луксузен Костим За Мали Деца

DEN 495.84

Износ
check Во продавницата.

Вашето мало ангелче ќе се издигне низ небото оваа Ноќ на Вештерките кога ќе го земете Луксузниот Костим Без Заби На Малото дете. Ако барате совршено Како да Го Обучите вашиот костим За Змеј за вашето дете оваа година, тогаш не гледајте подалеку од овој. Во комплет со црн комбинезон Без Заби со отстранлив пар крилја и опашка, пар соодветни ракавици и забавна маска без Заби, не можете да погрешите со ова специјално станување. Купете го вашиот денес, а потоа здружете Се Со Икање, Астрид и Лесен Бес за ноќ погодна за многу забава и дишење со оган! Ноќта На вештерките Како Да Се Обучуваат Вашиот Змеј Без Заби Делукс Дете Костим.

Им се допаѓа и на купувачите..