• Ново
Регенси Коби Флип Топ Мобилни Маса За Обука Со Редење Зенг Столици
zoom_in

Регенси Коби Флип Топ Мобилни Маса За Обука Со Редење Зенг Столици

DEN 2078.72

Износ
check Во продавницата.

Поставувањето На Табелата За Мобилна Обука Регенси Коби Флип Топ Со 3 Столчиња Зенг што Може да се Натрупаат е напор без проблеми бидејќи масата има тркалца за заклучување, а столовите имаат рачки. За ваша погодност, овој комплет е лесен за чистење и столчињата Зенг имаат антимикробен третман. Ламинатните масички и пластичните столови отпорни на гребење имаат издржливи метални рамки и доаѓаат по ваш избор на завршница. Димензии : 84 L x 24 W x 29h во. Ламинатна маса отпорна на изгореници. Тешки црни метални рамки. Антимикробни полипропиленски столици. Изберете од достапните завршетоци. Редење дизајн на стол за компактно складирање. Флип надолу маса заштедува простор. Заклучување тркалца за мобилност.

Им се допаѓа и на купувачите..